Hroniskas neapmierinātības otra puse.
17861
post-template-default,single,single-post,postid-17861,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Hroniskas neapmierinātības otra puse.

Šodien es vēlos rakstīt par hronisku personisko neapmierinātību. Hroniska neapmierinātība it kā bez motīviem. Persona, kurai ir viss ģimene, karjera, darbs, atzinība, sapņu māja, skaista automašīna utt. un nejūtas laimīga, nav apmierināta un dzīvo ar iekšēju niknumu un dusmām pret visu pasauli. Citiem vārdiem sakot, no vienas puses, ārējā pasaulē ir viss, no otras puses ir dusmas pret ārējo pasauli.

Kas ir hroniskas neapmierinātības cēlonis?

Mums iemācīja, ka laime atrodas personīgajos un profesionālajos panākumos, un tas, ko mēs darām pusi vai pat visu mūžu, ir mācāmies un strādājam, lai sasniegtu savus mērķus un radītu redzamus faktus par mūsu panākumiem: iegūt labu karjeru, darbu, kur penīt labu naudu, uzcelt sapņu māju, nopirkt smuku auto, noprecēt labu sievu vai vīru, izveidot ģimeni, šeit mēs varētu turpināt skaitīt lietas, kas it kā mūs darītu laimīgus.

Sasniedzot ap 40 gadu vecumu, daudzi cilvēki ir sasnieguši lielāko daļu nosprausto mērķu un saprot, ka vienā vai otrā veidā viņi šajā brīdī nav laimīgi un nonāk neapmierinātības punktā, nobloķējas, daudzi pat nonāk depresijā. Persona var pavadīt mēnešus vai pat gadus stāvoklī  «nezinu, ko darīt ar savu dzīvi».

Neapmierināta un nelaimīga cilvēka raksturīgie simptomi ir:

– jūties nevērtīgam un nederīgam

– traucē un sadusmo visu pārējo panākumi

– traucē un sadusmo citu laime

– kritizē visus un visu

– rodas problēmas attiecībās ar cilvēkiem

– var būt traucēts miegs

– nošķir sevi no visa un visiem, tā radot savu nelaimīgo pasauli

–  zaudē smaidu un gandarījuma sajūtu, nekas to nedara apmierinātu

– Ķermenis somatizē emocijas, un šī iemesla dēļ var sākties veselības problēmas, piemēram, gremošanas problēmas, pārtikas nepanesamība, var tikt ietekmēta nervu sistēma, augsta jutība pret troksni un cilvēkiem, kā arī daudzi citi.

 

Hroniskas nelaimes otra puse:

Izrādās, ka šis stāvoklis ir pārmaiņu punkts, pārdomu punkts. Mēs noslēdzam posmu, kurā mēs mācāmies un piedzīvojam pieredzi un zināšanas, lai veiktu lēcienu uz kaut ko lielāku, dziļāku, vairāk verstu uz iekšējo pasauli. Šajā brīdī mēs saprotam, ka laime un gandarījums NAV atrodami panākumos, sasniegumos vai objektos,  jo tas ir iekšējs stāvoklis. Un no šī brīža sākas ceļojums uz sevi, uz savu dvēseli, savu būtību un sākuma avotu. Tur un tikai tur mēs varēsim atrast to, ko meklējam – mīlestību, kas rada laimes un gandarījuma stāvokli un ar šīm izjūtām mēs varam paveikt lielās lietas, kuras esam nākuši darīt uz šīs zemes.

Kļūda, ko pieļauj daudzi cilvēki, jo domā, ka gandarījums radīsies nopērkot lielāku automašīnu vai nomainot darbu un profesiju vai  partneri, un vairumā gadījumu ar laiku viņi atkal izjūt to pašu neapmierinātību, jo mēs jau zinām, ka tas nav veids kā just ilglaicīgu gandarījumu. Vienmēr ir izņēmumi, un es nedomāju, ka mums visiem ir viens un tas pats ceļš ejams.

 

Ko darīt? Kā saslēgties ar savu dvēseli, mīlestību un iekšējo gandarījumu?

Pēc manām zināšanām un pieredzes, viens no efektīvākajiem veidiem ir meditācija. Meditācija ir tas, kas ļauj mums saslēgties ar sevi, ar savām emocijām, ar savu iekšējo pasauli. Meditācijas stāvoklī mēs varam radīt jaunus pozitīvas domāšanas ieradumus vai vienkārši sazināties ar mīlestības avotu un ļaut visam skaistajam rasties no mīlestības. Mīlestība ir augstākais vibrācijas stāvoklis. Vai jūtat mīlestību pret sevi, savu iekšējo pasauli?

Vēl viens ļoti efektīvs rīks ir pozitīvas afirmācijas, ar tām jūs radāt jaunas domas, novēršot vecās, kuras pēc ieraduma ir iesēdušās jūsu prātā. Ir jāizveido jauns pozitīvās domāšanas ieradums.

Trešais ļoti svarīgais ir ikdienas sevis vērošana, lai apzinātos, kā mēs redzam pasauli, kā nosodām citu rīcību, novērot domas, kuras mēs sūtām cilvēkiem, kā mēs reaģējam braucot ar mašīnu, kā mēs reaģējam situācijās, kas mums izraisa neapmierinātību un to mainīt. Sūtiet pozitīvu un līdzjūtīgu domāšanu vai vienkārši pieņemiet lietas tādas kādas tā ir, un neļauj tām ietekmēt TAVU PASAULI.

Tas ir process, un šīs izmaiņas netiek veiktas vienā dienā. Katru dienu ir jāpraktizē un jānovēro savs progress. Lai Tev laimīgs ceļš uz gandarījumu un laimes sajūtām. Nora Plepe, personīgās izaugsmes koučs Raksti: info@noraplepe.com

 
No Comments

Post A Comment